top of page

«Чілдрен Кінофест» оголосив про старт конкурсу дитячих фільмів


Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» оголосив 6-й конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми. До участі приймаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років включно. Переможці отримають нагороди.


Журі очікує ігрові й анімаційні фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подання роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити зголошення на сайті, де також можна детальніше ознайомитися з правилами.


Прийом заявок триватиме до 5 травня 2022 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Фіналісти будуть оголошені 18 травня 2022 року.


У межах 9-го «Чілдрен Кінофесту» добірка фільмів-фіналістів демонструватиметься в кінотеатрах міст-учасників фестивалю.


5 червня 2022 року буде названо переможців конкурсу. Автор або авторка найкращого українського дитячого фільму отримає почесний диплом і винагороду обсягом 15 000 грн, приз глядацьких симпатій складе 8 000 грн, а творці найкращих дитячих ігрових та анімаційних фільмів у категоріях 7-10 та 11-14 років будуть нагороджені почесними дипломами й отримають 4 000 грн кожен.


«Чілдрен Кінофест» – фестиваль, який 9 років поспіль безкоштовно знайомить українських дітей із найновішими європейськими стрічками та світовою кінокласикою. У 2021 році фестиваль уперше відбувся у гібридному форматі: кінотеатральні покази у 23 містах відвідало майже 17 тисяч глядачів, а онлайн-програму переглянули понад 8 тисяч людей з усієї України.


9-й «Чілдрен Кінофест» відбудеться протягом 27 травня – 5 червня 2022 року.


Джерело: «Буквоїд»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page