top of page

Стартував літературний конкурс "Новела по-українськи"


Журнал «Країна» оголосив новий Конкурс «Новела по-українськи», повідомляє "LITCENTR". Обсяг творів - щонайбільше 10 тис. знаків неопублікованого раніше тексту. Мова - українська. Жанр - новела. Тема творів - вільна. Додаткова умова - дія новели мусить відбуватися в сучасному українському місті. Його особливості мають бути присутні в тексті. Наприклад, бути важливими для розвитку дії. Час дії твору - наші дні. Міста окупованого Криму й Донбасу - українські.

В якості винагороди переможцю організатори обіцяють: публікацію новели в журналі «Країна» і на сайті Gazeta.ua та 5 тис. грн. Новели інших фіналістів будуть оприлюднені на сайті Gazeta.ua. Додаткова спеціальна відзнака одному з фіналістів - друк новели в «Газеті по-українськи».

Тексти, а також контактні дані й біографію авторам слід надсилати до 1 травня 2017 року включно на адресу konkurs.novel@ukr.net або на поштову скриньку: «Газета по-українськи», а/с 31, Київ, 03067 із позначкою «Новела по-українськи».

"Своєю участю в конкурсі автор дає згоду на публікацію новели на сайті Gazeta.ua, в «Газеті по-українськи» й журналі «Країна» та згоду на опрацювання, збереження й використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права", - зазначається в умовах конкурсу.

До журі ввійдуть представники редакції журналу «Країна», а також письменники й видавці. Роботи оцінюватимуть анонімно. У конкурсі не можуть брати участь працівники журналу «Країна», «Газети по-українськи» й Gazeta.ua.

Твір переможця надрукують у журналі «Країна» влітку 2017 року. Під грошовою винагородою мають на увазі отримання переможцем 5 тис. грн з урахуванням усіх утриманих податків і зборів.

Соціальні мережі
bottom of page