Бути супермоделлю у 71: мемуари Мей Маск вийшли українською


Український переклад мемуарів Мей Маск – супермоделі, краса якої непідвладна віковим стереотипам, невдовзі можна буде знайти на полицях українських книгарень. Книжка має назву «Жінка, яка має план». Мама Ілона Маска чесно розповідає не тільки історію свого успіху, а й відверто говорить про те, як намагалася самотужки підняти трьох дітей.


Мей Макс називає переломним моментом у житті розлучення з колишнім чоловіком, який бив та знущався з неї.


«Коли ви зробите великий крок, це буде страшно, але не можна просто залишатися в поганій ситуації. Найпевніше, ви опинитеся в скрутному фінансовому становищі, але ви знаєте, що зможете прожити на бутербродах з арахісовим маслом, тому просто йдіть і намагайтеся знайти щастя», – радить Мей.


У 67 років вона вперше вийшла на подіум Нью-Йоркського тижня моди, а у 69 стала обличчям косметичної компанії CoverGirl. Ви могли бачити її на обкладинках Vogue, Elle та навіть у кліпі Бейонсе. Саме вона була прикладом для свого сина Ілона Маска, який нині є найбагатшою людиною на планеті. «Коли Ілон був маленьким, я помітила, що він увесь час читає. Мене теж неможливо було відірвати від книжок…», – згадує авторка.


Мей – дієтолог за освітою – у цій книжці розповідає не лише про своє життя і багаторічний досвід роботи моделлю, а й про правильне харчування, збереження природної краси та підтримку фізичної форми.


Утім, на описаних у книжці здобутках Мей не зупиняється та радить іншим також не бачити меж для щасливого життя й самореалізації: «Тепер я насолоджуюся найкращими роками свого життя. І написала цю книжку, щоб інші жінки могли поліпшити власне життя. Мені вона подобається і сподіваюся, що вам теж. Мені щойно минуло сімдесят, і я з нетерпінням чекаю на те, що принесе мені майбутнє».


Книжка «Жінка, яка має план», що вийшла англійською в січні 2020 року, уже стала бестселером у 20 країнах, Україна – на черзі.


Джерело: Yakaboo

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.