top of page

В Україні з’явиться унікальний віртуальний друг для підлітків


Міжнародний фонд Івана Франка завершує розробку першого українського мультимедійного чат-боту для психологічної підтримки підлітків.


Задум реалізовується за підтримки Українського культурного фонду й буде презентовано на початку жовтня в межах проєкту «Цикл відеоблогів для соціальної адаптації підлітків».


Перший український мультимедійний чат-бот допомагатиме підліткам долати труднощі перехідного періоду. Психологами проєкту розроблено теми, які допоможуть дітям у найскладніших життєвих ситуаціях: стосунки в школі, непорозуміння з батьками, комунікація з друзями (зокрема окремі блоки присвячено першому коханню та пошукам себе і свого «Я»).


Чат-бот створено з елементами штучного інтелекту й міститиме гілки інтерактивних онлайн-діалогів із логіко-семантичним зв’язком, що сформовані на типових емоційно-поведінкових станах підлітків. У нього будуть інтегровані відеоблоги, де ілюстраціями є фрагменти культурної спадщини, які викликатимуть емпатію під час найрозповсюдженіших у юного покоління психоемоційних станів.


За задумом розробників, програма не матиме заборонених тем, усі розмови будуть конфіденційними, а віртуальним другом буде анімований персонаж.


Принагідно додамо, що в липні Міжнародний фонд Івана Франка провів Всеукраїнський конкурс малюнка «Мій віртуальний друг», метою якого було визначення візії цільової аудиторії та створення віртуального персонажу для проєкту.


Джерело: «Буквоїд»


Comments


Соціальні мережі
bottom of page