top of page

В Італії вийшла біографічна книжка про Валерія Лобановського


Біографія видатного українського футбольного тренера під назвою «Закон полковника: слідами Валерія Лобановського» вийшла друком в Італії. Автор, публіцист і дослідник історії футболу Даніло Крепальді почав писати книжку про Лобановського у 2018 році.


«Я з дитинства любив футбол. Якось так вийшло, що мені найбільше подобалися збірні СРСР, Польщі та Югославії, а моїми героями були Валерій Лобановський і Вуядин Бошков. Коли діти питають мене, хто вони такі, я дивлюся в небо і кажу, що то боги», – зазначає Крепальді.Під час роботи над книжкою автор досліджував багато матеріалів про Лобановського з італійських та українських джерел, а також консультувався з іншим відомим українським тренером та футболістом Олександром Заваровим.

У біографії можна знайти відомості про дитинство, юність та кар’єру футболіста. Особливо увагу автор звернув на оточення Лобановського, а також його стосунки з тренером «Динамо» Віктором Масловим. Водночас книжка зачіпає й тему політики СРСР, історію України та Києва, а також вплив епохи Перебудови на футбол.


«У моїй книзі Лобановський – це хлопець, який знає, чого хоче. Валерій був дуже гарним футболістом і відрізнявся від інших гравців. Він був революціонером, а згодом став геніальним тренером, який змінив футбол у цілому світі. Окрім того, Лобановський був чудовим чоловіком та батьком», – коментує Крепальді.


«Закон полковника: слідами Валерія Лобановського» – друга книжка Даніло Крепальді, яка торкається історії українського футболу. Дослідник також видав біографію Олександра Заварова – «Історія сумного чемпіона», який також був одним із кумирів його дитинства.


Джерело: «Читомо»

Commentaires


Соціальні мережі
bottom of page