top of page

До довгого списку World Illustration Awards-2021 потрапили українські проєкти


Проєкти українських ілюстраторів увійшли у довгий список Міжнародного конкурсу World Illustration Awards-2021.


Так, у номінації «Дитячі видання» представлені дві українських ілюстраторки: Інна Масляк «Кіт, я та кораблики» (англомовна версія книжки для дітей віком 3–5 років) та Альона Шостко «Ці дивовижні українці» (книжковий проєкт складається з книжки і сайту, він доступний двома мовами: українською й англійською).


До категорії «Книжкові обкладинки» потрапила одна робота з України – «Собачий майданчик» ілюстраторки Марії Кінович (український переклад роману фінської письменниці Софі Оксанен).


У номінацію «Редакційна стаття» потрапив Сергій Майдуков із проєктом-розслідуванням Майлса Джонсона «The Mafia, The Morgue, and The Markets».


У категорії «Реклама» зустрічаємо Таню Якунову з серією ілюстрацій для португальської компанії Deloitte in Portugal «You Never Work Alone».


У номінацію «Дослідження» увійшла ілюстраторка Ольга Штонда з іронічною роботою «Не мій день», яка демонструє, що навколо нас багато можливостей, а нам потрібен лише правильний погляд на світ, щоб намагатися їх знайти.


Повний список номінантів складається з 500 проєктів, він доступний на сайті Британської асоціації ілюстраторів (The Association of Illustrators), яка організовує конкурс. Короткий список номінантів оголосять у вересні, туди потраплять 200 проєктів.


World Illustration Awards − щорічний конкурс. Подавати свої роботи можуть як відомі, так і молоді ілюстратори.


Як відомо, у списки номінантів World Illustration Awards українські ілюстратори потрапляють не вперше. У 2019 році Ольга Музиченко, Марія Білінська й Вадим Соловський стали фіналістами премії, а торік до короткого списку потрапили Таня Якунова й Марія Кінович.Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page