top of page

«Книжковий Арсенал» визначився з фокус-темою та почав приймати заявки від учасників на 2022 рік


ХІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» розпочав прийом заявок на участь у цьогорічній програмі та книжковому ярмарку.


Структура «Книжкового Арсеналу» залишиться незмінною: крім традиційного книжкового ярмарку, подієва частина фестивалю включатиме програму фокус-теми, літературну, музичну та професійні програми, низку спецпроєктів, заходи для дітей і підлітків, програму з книжкового дизайну та ілюстрації, конкурс «Найкращий книжковий дизайн».


«Ми оновили умови участі: цього року будуть нововведення, вони стосуватимуться й участі у виставці-ярмарку, і участі в програмній частині фестивалю», – зазначає координаторка проєкту Юлія Козловець.


Фокус-тема цьогорічного «Книжкового Арсеналу» – «Велике переселення». «Вона виникла, коли ми з кураторською групою говорили про те, що для нас усіх важливо саме зараз. Ми говорили про людей, які мандрують. Хтось із них шукає нову краще оплачувану роботу, а хтось – місця з чистою водою, місця, де в них не будуть стріляти. Тому ми хотіли б цього року наголосити на тому, що це велике переселення насправді ніколи не припиняється, воно просто стає повільнішим або інтенсивнішим. Крім того, повернення, пошуки нового дому, пошуки кращого життя – це, напевно, один із найважливіших сюжетів, знайомих нам із текстів, без яких ми себе просто не уявляємо», – розповідає кураторка фокус-теми, журналістка, перекладачка, письменниця, видавчиня Оксана Форостина.


Кураторкою спеціальної письменницької програми в цьому році буде Ірена Карпа.


Заявки на участь у виставці-ярмарку приймаються до 11 лютого 2022 року. Заявки до програми подій приймаються до 16 лютого 2022 року. Докладнішу інформацію про умови участі та зміни до них читайте тут.


Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page