top of page

Літературна премія «Зустріч» уже приймає заявки на участь


Канадська недержавна організація «Українсько-Єврейська Зустріч» (UJE) та ГО «Форум видавців» оголошують про старт приймання заявок на премію «Зустріч: Українсько-єврейська літературна премія» Цього року відзнака присуджуватиметься у категорії «Нон-фікшн».


Подавати твори можуть видавці, некомерційні організації, які пов’язані з книговиданням, та асоціації видавців. Розглядатимуться твори нон-фікшн, опубліковані у 2018–2020 роках.


Період подання заявок: 21 січня–22 березня 2021 року (кінцевий термін подання). Детальні умови та заявка на участь на вебсайті UJE. Форму для заявки також можна завантажити тут.


Оголошення переможця та фіналістів премії відбудеться під час 28-го BookForum у вересні 2021 року.


Сума премії буде поділена між автором і видавцем: автор отримує 4000 євро, а видавець – 2000 євро. Також присуджуватимуться чотири заохочувальні нагороди обсягом 250 євро кожна.


Премію спонсорує канадська недержавна організація «Українсько-Єврейська Зустріч» за підтримки ГО «Форум видавців».


Нагадаємо, що заснована 2020 року Українсько-єврейська літературна премія «Зустріч» присуджується щорічно за найвпливовіший твір літератури художньої та нон-фікшн (почергово), що сприяє українсько-єврейському порозумінню, допомагаючи зміцнити позиції України як багатоетнічного суспільства та втілюючи гасло UJE «Наші історії неповні одна без одної».


Володаркою першої премії у 2020 році стала книга Василя Махна «Вічний календар».


Джерело: Bookforum

Comments


Соціальні мережі
bottom of page