top of page

Міжнародний літературний конкурс «Крилатий лев» оголошує прийом робіт на 2021 рік


Комісія з присудження премій Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий лев» почала прийом матеріалів на визначення лауреатів 2021 року.


«Ми відчиняємо браму перед усіма охочими (не обмежуючи проживанням в Україні) поборотися за нагороди, почесні та спеціальні відзнаки конкурсу, найзначиміша з яких – випуск книжки переможця накладом не менше 1000 примірників, – зазначено в повідомленні організаторів конкурсу. – Цьогоріч ми започатковуємо й нову спеціальну відзнаку під назвою «Свята Софія», де найбільші шанси на перемогу матимуть твори, в основі яких є глибокі морально-етичні цінності».


Уже традиційно журі визначить величний (читай – великий) список – десятку найкращих авторів та найперспективніших молодих талантів, рукописи чи фрагменти яких будуть опубліковані в молодіжних числах часопису «Дзвін».


Попри відсутність вікових обмежень, як і торік, конкурс продовжить тенденцію на відкриття нових імен у літературі й пошук найвдаліших, найталановитіших новотворів.


До розгляду журі приймається видрук на форматі А-4 14-м кеглем рукопису прозової книжки українською мовою та переклади українською іншомовних рукописів, без тематичних обмежень (за винятком творів для дітей та фантастики), неопублікованих досі окремою книжкою, поданого автором чи уповноваженою особою до 1 жовтня поточного року. Коротка інформація про автора із зазначенням віку та контактні телефони обов’язкові.


Матеріали для участі в конкурсі треба надсилати на адресу: Літературний конкурс «Крилатий лев», Львівська обласна організація НСПУ, вулиця Соломії Крушельницької, 17 (2-й поверх), Львів-центр, 79006 або Новою поштою (відділення №14). Телефонні консультації за номером 067-713-68-74.


Джерело: «НСПУ»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page