top of page

На здобуття премії імені Максима Рильського цього року подано 13 творів


У Держкомтелерадіо завершили прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського та опрацювали подані пропозиції.


Премія має дві номінації: за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів, а також за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу.


На здобуття премії у першій номінації надійшло вісім опублікованих творів від шести авторів-перекладачів з англійської на українську. За премію змагатимуться Валерій Кикоть, Юрій Вітяк, Олена О’Лір, Віктор Морозов, Євгенія Кононенко, Володимир Шевчук.


У другій номінації на здобуття премії висунуто п’ять перекладних творів з української мови на англійську та французьку. Це, зокрема, переклади антології української поезії, вибраних поезій Павла Мовчана, «Мальованої історії Незалежності України» Братів Капранових та інші. За премію змагатимуться Світлана Соболєвська, Марина Черник, Анастасія Шекера, Дмитро Чистяк, Ніколь Лоран-Катріс.


Твори, що надійшли на конкурс, будуть передані для ознайомлення членам комітету з присудження премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського.


Джерело: «НСПУ»

댓글


Соціальні мережі
bottom of page