top of page

Нова книга Ліни Костенко може вийти до кінця 2021 року


Українська письменниця, поетеса-шістдесятниця Ліна Костенко наразі працює над декількома книжками і бодай одна з них може вийти до кінця 2021 року. Про це в інтерв’ю «Суспільному» розповів поет і директор видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Іван Малкович.


Він зокрема зазначив, що читав останній рукопис Костенко, над яким вона нині працює. Як стверджує видавець, нова книга є сумішшю жанрів, для описання якої не вистачить слова «роман».


Утім, наразі ще невідомо коли його чекати. «Коли вона його віддасть в друк – знає тільки вона. Вона має відчути, коли готова це зробити», – зауважив Малкович.


Окрім того, письменниця працює ще над кількома книжками. Власне, йдеться про дві збірки поезій, книгу спогадів «Дивний сад Івашкевича» і добірку літературно-критичних есеїв.


Нагадаємо, що Ліну Костенко планують номінувати на Нобелівську премію з літератури. Про це стало відомо напередодні дня народження письменниці, якій виповнився 91 рік.


У 2010 році вийшов перший роман письменниці «Записки українського самашедшого», а у 2011-му опублікували «Річку Геракліта» – останню на сьогодні поетичну збірку, куди потрапили не тільки найкращі твори Ліни Костенко, а й 50 нових поезій.


コメント


Соціальні мережі
bottom of page