top of page

Оголошено про початок IV конкурсу на здобуття відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського


Стартував IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності на здобуття відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського.


Він заохочує студентів вищих навчальних закладів усіх спеціальностей до дослідження Революції Гідності, вивчення її історії, особливостей, здобутків, значення та впливу на різні сфери політичного, суспільного та культурного життя.


Конкурс має на меті активізувати науковий інтерес до подій Революції Гідності, сприяти критичному переосмисленню новітньої історії України та популяризувати уроки, досвід та цінності Майдану серед молоді.


У ньому можуть брати участь студенти (бакалаври, магістри й аспіранти) як індивідуально, так і у складі авторського колективу, проте не більше двох осіб. Роботи мають бути написані українською мовою і не мати нагород інших змагань.


Конкурс на здобуття відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського проводиться у два етапи.


Подати заявку всі охочі мають до 28 лютого 2022 року.


Оцінює роботи та визначає переможців журі, до його складу можуть входити наукові, науково-педагогічні працівники, представники благодійних, громадських організацій та інші особи, які мають відповідний фаховий рівень.


Оголошення імен переможців IV конкурсу на здобуття відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського відбудеться влітку 2022 року. Переможці отримають, зокрема, дипломи та грошові премії: 15 000 гривень за І місце, 7 000 – за ІІ друге, 4 000 гривень – за ІІІ місце.


Ініціювали заснування відзнаки імені Сергія Кемського Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності та громадська організація «Родина Героїв Небесної Сотні» в межах реалізації загального проєкту «Відзнаки Героїв».


Розлогіше (положення про IV конкурс, вимоги, заявка на участь) тут.

Джерело: «НСПУ»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page