top of page

Побачила світ нова дитяча книжка Джоан Роулінг «Різдвяна свинка»


Дж. К. Роулінг представила читацькій аудиторії свою нову дитячу книжку – цього разу різдвяну історію, на яку її надихнула синова улюблена м’яка іграшка.


«Різдвяна свинка» – це розповідь про «загубленість і знахідку, про те, щоб любити і відчувати взаємність, про те, що залишається з нами, а що відходить. І ще це книжка про надію та терпіння»», – розповіла авторка виданню «Sunday Times».


На цю історію авторку надихнула м’яка іграшка сина – свинка, що була його улюбленицею, але яку він весь час десь ховав і губив. Джоан Роулінг купила таку саму іграшку на випадок, якщо та справжня назавжди загубиться. Утім, син знайшов свою іграшку, і тоді двох свинок оголосили парою.


Ідея виникла майже десятиліття тому, одначе тільки пандемія і карантинні обмеження дали поштовх реалізувати її.


«Уперше в мене виникла ідея ще в 2012 році, а довела її до завершення я минулого року, коли пандемія ще лютувала, і я гостро усвідомлювала потребу в людському зв’язку, — каже письменниця. — Думаю, саме тому я постійно уявляла, як вона звучатиме під час читання вголос, чого ніколи не бувало з жодною іншою книжкою».


«Різдвяна свинка» вже вийшла друком у Великій Британії, Австралії, Новій Зеландії, Ірландії, Індії, США та Канаді. Також доступна аудіокнига англійською, німецькою, французькою, італійською, латиноамериканською іспанською, кастильською іспанською та японською мовами.


Джерело: «ТekstОver»


Comentarios


Соціальні мережі
bottom of page