top of page

Святий Валентин на порозі: 10 книг про неймовірне кохання


Атмосфера Дня святого Валентина просякнута зворушливими почуттями, неповторними емоціями та справжнім коханням. Але ж романтики багато не буває! У це особливо ніжне свято пропонуємо нашим читачам добірку книг українських видавців про неймовірні любовні історії.


«Квартира на двох» (автор: Бет О'Лірі, переклад: Олександра Гульовата)


Захопливий любовний роман, у якому історія кохання головних героїв змушує співпереживати їм, пірнаючи разом із ними в безмежний океан емоцій та почуттів. Адже вони проживають в одній квартирі, щодня користуються одними і тими ж речами, розділяють одні й ті ж затишок і комфорт, проте ніколи ще не зустрічалися.


«Наші душі вночі» (автор: Кент Гаруф, переклад: Ольга Захарченко)


Ліричний роман, що розповідає неймовірно зворушливу історію про другий шанс знайти своє кохання у житті. Головні герої – зрілі, самотні сусіди, що багато років живуть у невеликому містечку, у порожніх будинках. Проте одного вечора хтось наважиться зробити незвичайну пропозицію…


«Маленька книгарня щастя» (автор: Дженні Колган, переклад: Олеся Сандига)


Романтична проза, що дарує неймовірну легкість і заряд енергії та розповідає про захопливу історію дівчини, яка спробує втілити власну мрію, – відкрити книгарню. Книга сповнена чарівною атмосферою щоденних змін, знайомств та подій, які б, мабуть, ніколи не трапились у маленькому містечку, де мешкає героїня.


«Наші хімічні серця» (автор: Крістал Сазерленд, переклад: Юлія Підгорна)


Історія першого кохання така зворушлива, ніжна та неповторна. Хіба щось може зруйнувати ці почуття? Звичайно, адже між головними героями немає тієї бажаної взаємності, яка б допомогла їм розділити неймовірні емоції, що переповнювали їхні серця.


«Японський коханець» (автор: Ісабель Альєнде, переклад: Сергій Борщевський)


У книзі переплітаються кілька часових ліній, які сповнені історією про людські душі, справжню дружбу, війну, життя й смерть, кривду і розпусту. Вона також розповідає про кохання головної героїні, яке виникло всупереч усім обставинам. Адже вони різні за віком, походженням, соціальним станом та ніколи не мали б зустрітися…


«Книга Бойфрендз. Історії про жінок та їхнє пристрасне, ніжне, безглузде й солодке кохання» (автори: Ірина Тетера, Олександра Орлова, Мирослава Кошка, Оксана Боровець)


Це збірка про романтичні й драматичні історії жінок. Тринадцять розповідей не лише про кохання жінки до чоловіка, а насамперед – про любов жінки до себе.


«Усім хлопцям, яких я кохала…» (автор: Дженні Хан, переклад: Тамара Марунич)


Книга розповідає про проблеми підліткового віку: дорослішання, дружбу, сімейні стосунки, які сповнені сварками і непорозуміннями та, звісно, примиренням, а також коханням, ревнощами, сумнівами, зрадами. Ця захоплива історія точно нікого не залишить байдужим.


«Сповнена віри» (автор: Еліс Хоффман, переклад: Дар’я Погребняк)


Усе розпочинається з нещасного випадку в житті головної героїні. Проте трагічна доля не зламала її дух та віру в краще. Ця історія просякнута справжньою любов’ю та світлими почуттями, адже героїня стане щасливою після того, як уже позбавила себе права на щастя. Вона покохає і стане коханою після того, як вважала, що не заслуговує на це.


«Останній лист від твого коханого» (автор: Джоджо Мойєс, переклад: Тетяна Заволоко)


Зворушлива історія про щире та справжнє кохання, у якій переплелися долі двох жінок. Дві закохані жінки, між якими – пів століття та два кохання, над яким не владний час.


«Закохані в книжки не сплять на самоті» (автор: Аньєс Мартен-Люган, переклад: Леонід Кононович)Довгоочікуване продовження книги-бестселера французької письменниці, у якому читач нарешті побачить героїню зовсім «іншою». Тому що вона повертається до реальності, намагається влаштувати особисте життя, забути минуле. Зрештою, їй вдасться знайти любов та підтримку, покохавши знову.Джерело: «Bookforum»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page