top of page

У мережі презентовано новий тизер-трейлер мультфільму «Мавка. Лісова пісня»


Українська студія Animagrad (FILM.UA Group) оприлюднила новий тизер-трейлер повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», який заснований на образах із драми-феєрії Лесі Українки та древніх міфів.


Прем’єра відео приурочена до 150-річного ювілею Лесі Українки, який країна відзначає у 2021 році. Попередньо реліз мультфільму планується на 2022-й.


«Анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» – це історія про чудодійну силу любові, яка здатна об’єднувати, рятувати й дарувати життя. У проєкті переплітаються безліч елементів традиційної та сучасної української культури: міфології, літератури, музики і танцю», – йдеться в описі до відео.


Як зазначається, вперше в українській анімації для роботи над пластикою та рухами 3D-героїні Мавки було запрошено приму-балерину Національної опери, народну артистку України Катерину Кухар. На знімальному майданчику вона відтворювала дії головної героїні, зокрема, декілька трюків.


До створення саундтреку тизера-трейлера залучили українських музикантів, серед яких – відомий фольклорний мультиінструменталіст Максим Бережнюк. Спільно з італійським композитором Даріо Веро була розроблена концепція об’єднання кінематографічної оркестрової музики та українських народних інструментів.


Режисерами анімаційної стрічки є Олександра Рубан та Олег Маламуж.
«Лісова пісня» – віршована драма-феєрія Лесі Українки, написана в 1911 році. В Україні вже є декілька екранізацій п’єси, найвідоміша з яких – «Лісова пісня. Мавка» Юрія Іллєнка 1980 року.


Раніше повідомлялося, що гурт ДахаБраха працює над музикою до повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Власне, музиканти долучилися до створення головної музичної теми фільму – мелодії для сопілки головного героя Лукаша, а також записали саундтрек для першого тизеру мультфільму.


Джерело: «Читомо»

Commentaires


Соціальні мережі
bottom of page