top of page

Харукі Муракамі видасть нову книжку в квітні


Письменник зі світовою славою Харукі Муракамі готує нову добірку з восьми оповідань «Від першої особи в однині». Time включив нову «літературну головоломку» автора в перелік найочікуваніших книжок року. Видання побачить світ уже в квітні поточного року.


Вісім оповідань добірки присвячені різним темам: спогади про юність, роздуми про музику, пристрасну любов до бейсболу та джазових альбомів. Читач має сам вирішити, що це: мемуари чи художня література. Критики пишуть, що письменник використовує факти біографії як принаду, щоб створити альтернативну історію життя.


Особливість стилю Муракамі – дивитися на людей і речі під особливим кутом та помічати цікаві деталі. Остання збірка його оповідань під назвою «Чоловіки без жінок» виходила у 2014 році.


Автор бестселерів у новій книжці «Від першої особи в однині» намагається знівелювати кордони між мрією та реальністю, він перетворює свою біографію в літературну головоломку – недарма ж захоплені оглядачі з New York Times Book Review назвали його «міфотворцем тисячоліття».


В одному з оповідань герой потайки одягає костюм і краватку, а потім гуляє рідним містом, перетворюючись на невпізнавану особу. Але одного вечора його маскування раптово вийшло з-під контролю.


У книжці показано, як сором’язливий письменник створює незвичайну літературу на основі свого життєвого досвіду, мрій і бажань.


Джерело: Yakaboo

Comments


Соціальні мережі
bottom of page