top of page

Ще один родич Дональда Трампа взявся за написання мемуарів


Зять і старший радник експрезидента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Джаред Кушнер пише книжку мемуарів, яка вийде на початку 2022 року. Він уже уклав угоду з американським видавництвом.


Назву майбутньої книжки та фінансові умови угоди не оголошують. «Як очікується, він пише про все − від Близького Сходу до реформи кримінального судочинства і пандемії. Його книжка буде ретельним поглядом на адміністрацію. Це буде правдою про те, що сталося за закритими дверима», − заявили у Broadside Books, де видаватимуть мемуари.


Джаред Корі Кушнер − американський бізнесмен, політик; власник компанії з нерухомості й газети «New York Observer». У 2009 році одружився з Іванкою Трамп − донькою колишнього президента США. З березня 2017 року до січня 2021-го Кушнер обіймав посаду помічника й старшого радника президента США Дональда Трампа.


Нагадаємо, що в липні минулого року вийшла книжка «Too Much and Never Enough: How My Family Created the World’s Most Dangerous Man» («Занадто багато і завжди мало: як моя сім’я створила найнебезпечнішу людину у світі»), яку написала племінниця Дональда Трампа.


Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page