Літератори відзначили 5-річчя з дня заснування Сумського відділення МСПУ


6 травня в Центральній міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка відбулося урочисте засідання літераторів Сумщини під девізом "Визнання в любові".

Керівник Сумського відділення спілки письменників Микола Ремньов підвів підсумки роботи організації за 5 років і поділився спогадами про її становлення.

Поетеса Богдана Гусак провела слайд-презентацію літературно-художнього клубу "Грань", що діє при Сумському відділенні МСПУ.

З поздоровленнями виступили директор будинку-музею ім. А.П. Чехова в м. Суми Віктор Комарів, завідувач відділом абонемента бібліотеки ім. Т.Г. Шевченко Антоніна Колієнко, керівник клубу "Грань" Віталій Меланич, автор, недавно виданого роману "Хірург від Бога" Ольга Воробйова, письменники і поети Валентина Кривенчук і Микола Балабан, а також дружина письменника Олексія Усенка - Тамара Костянтинівна.

Були зачитані поздоровлення від центрального керівництва МСПУ і Харківської організації Всеукраїнського творчого союзу Конгресу літераторів України.

Музичні поздоровлення пролунали у виконанні Анатолія Пастушенка (вокал, гітара, саксофон) і Юрія Добровольского (вокал, гітара).

Джерело: Бібліо Сумка

Фото: Facebook Віталій Меланич

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.