top of page

Триває висунення кандидатів на здобуття літературної премії імені Я.Дорошенка


літературна премія видавництво издательство

Комісія з присудження літературної премії імені Ярослава Дорошенка продовжує прийом матеріалів на визначення лауреатів 2017 року, повідомляє Національна спілка письменників України.

Премія заснована Івано-Франківською міською радою спільно з обласною організацією НСПУ з метою вшанування пам’яті відомого українського поета, громадського діяча, багаторічного політв’язня Ярослава Дорошенка.

Премією відзначаються збірки сонетів та окремі добірки, опубліковані в часописах упродовж останніх трьох років, автори яких проживають в Україні чи поза її межами, сповідують ідеали загальнолюдських цінностей, пропагують світові красу і досконалість українського поетичного слова та володіють мистецтвом створення однієї з найдавніших і найскладніших поетичних форм -сонета.

Премія присуджується щорічно до 16 жовтня, дня народження Ярослава Дорошенка, і вручається на творчому вечорі, присвяченому вшануванню його пам’яті.

Висунення кандидатів на здобуття премії проводиться колективами творчих спілок і товариств, мистецьких установ, культурно-просвітницьких та навчальних закладів, засобами масової інформації, а також читацькими конференціями за представленими на здобуття премії творами.

Подання з мотивацією та з відомостями про автора, а також рекомендовані твори у трьох примірниках надсилати до 10 жовтня за адресою:

76000, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, міська рада, комісії з літературної премії імені Ярослава Дорошенка (каб. 207), тел. 55-19-99.

Соціальні мережі
bottom of page