top of page

ICTV екранізує пригодницький роман сумського письменника


письменник видавництво роман

Телеканал ICTV придбав права на екранізацію українського історичного детектива Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу», повідомляє "Читомо".

За сюжетом роману, колишній філер Київського охоронного відділення Іван Карпович Підіпригора, після виходу у відставку, купує хутір. Він збирається вести спокійне життя провінційного землевласника. Та спокій йому дуже швидко набридає, тож Іван Карпович охоче починає займатися розслідуваннями та стає приватним детективом, а потім – і зіркою пригодницької літератури.

«Всього вийшло вже шість книжок, а, на Книжковий Арсенал буде й сьома. Базовою для серіалу стане «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу», – розповів письменник з міста Суми Владислав Івченко у ексклюзивному коментарі для "Читомо".

Також він зазначив, що всього предбачаються 8 серій.

«Я дуже щасливий, хоча й розумію, що попереду багато роботи. Я беру участь в написанні сценарію та буду співпрацювати з режисером. Дуже хочеться не схибити. Сценарії раніше писав, за один, навіть, отримав диплом Коронації слова. Але це перший серйозний проект під виробництво. Настрій у канала – зробити якісний продукт. Сподіваюся, що нам все вдасться», – говорить Івченко.

«Коли ми прочитали історії про пригоди Підіпригори, відразу зрозуміли, що обов’язково хочемо показати їх у нас на каналі. … Іван Карпович Підіпригора – це український Джеймс Бонд і Шерлок Холмс в одній персоні. Наше завдання – якісно перенести весь цей авантюрний дух України початку ХХ століття на екран. Аби глядачі полюбили Карповича і його пригоди, так, як їх люблять читачі», – заявила продюсер телеканалу Інеса Соболєва.

«У нас велика читацька аудиторія, я вірю в те, що якщо полюбили мій текст, то полюблять і картинку. По-перше, Іван Підіпригора, дуже харизматичний герой, за яким хочеться спостерігати, як він знаходить вихід із заплутаних ситуацій та які приймає рішення. По-друге, наш час і той час дуже схожі, глядачі будуть дивитись і впізнавати себе, свої думки і погляди. Це не буде чужий фільм ні про що, це фільм про Україну, про наших людей», – підкреслив Івченко.

Соціальні мережі
bottom of page