top of page

Стали відомі імена переможців книжкового конкурсу для пенсіонерів


конкурс читання

Учетверте у межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання» відбувся конкурс есе «Моя книжкова полиця». Учасниками стали читачі віком від 60 років. Було запропоновано написати історію про свою особливу книгу, домашню бібліотеку або ж подію, пов’язану з книгами.

До журі конкурсу входили: письменниця Дара Корній, директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва Тетяна Пилипець, програмна директорка Book Forum Софія Челяк та координаторки благодійної акції Марія Попик та Наталія Макарова.

На адресу Book Forum у Львів надійшли численні есе від пенсіонерів із різних куточків України. Лідерами стали Київська, Одеська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська та Херсонська області. Цьогоріч конкурс навіть вийшов за межі нашої країни. Сюрпризом для організаторів стало есе з Мінська (Білорусь) від Віктора Язневіча.

Серед надісланих робіт конкурсу журі обрало 5 переможців та лауреата спеціальної відзнаки конкурсу.

Переможцями конкурсу «Моя книжкова полиця» 2018 стали:

Олександр Костін (м. Київ)

Надія Таран (м. Львів)

Ярослав Рось (м. Львів)

Надія Тубальцева (м. Дніпро)

Василь Левчич (м.Львів)

Спеціальну відзнаку конкурсу «Моя книжкова полиця» отримає Володимир Ворона (смт. Варва, Чернігівська обл.)

Чимало пенсіонерів вже не вперше беруть участь у конкурсі. Скажімо, Василь Левчич вже чотири роки поспіль надсилає есе та оповідки на «Моя книжкова полиця», та лиш цього року йому вдалося потрапити до п’ятірки найкращих.

Ще один переможець, львів’янин Ярослав Рось, у поважному віці (84) активно пише оповідання на історичну тематику та успішно бере участь та перемагає у різноманітних літературних конкурсах. Його есе і торік було відзначене як одне з найкращих у конкурсі «Моя книжкова полиця».

Володар спеціальної відзнаки конкурсу Володимир Ворона – найвідоміший учасник конкурсу. За фахом інженер-будівельник. Зараз на пенсії. Цьогоріч він отримав головний приз на «Коронації слова» за рукопис роману «Відступник», який оповідає про дохристиянську Русь.

Переможці отримають запрошення на 25 Book Forum та урочистий гала-концерт 21 вересня у Львівській обласній філармонії, під час якого відбудеться офіційне нагородження дипломами та книжковими подарунками. Проїзд та проживання переможців оплачують організатори.

Джерело: "Буквоїд"

Соціальні мережі
bottom of page