top of page

Стартував конкурс на здобуття Премії імені Юрія Шевельова з есеїстики за 2019 рік


премія Шевельова, есеїстика

Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу оголошує конкурс на здобуття Премії імені Юрія Шевельова з есеїстики за 2019 рік.

За умовами Премії, запропонувати кандидатів можуть українські та іноземні культурні інституції, а також наукові центри, творчі обʼєднання і приватні особи.

До розгляду приймаються художні або наукові есеї українських авторів (нон-фікшн), опубліковані в паперовому вигляді (книжка, збірка) протягом 2019 року.

Звертаємо увагу, що кожен твір може брати участь у конкурсі на здобуття Премії лише один раз. Форма зголошення: 1. назва організації, ім’я і прізвище контактної особи (або особи, яка зголошує); 2. поштова та електронна адреса, контактний номер телефону; 3. ім’я і прізвище зголошуваного кандидата; 4. назва есею / збірки есеїв; 5. коротке обґрунтування (до 4 тисяч знаків). Окрім зголошення, на розгляд журі також слід надіслати примірник книжки (в паперовій та електронній формі).

Кінцевий термін подання заявок — 15 жовтня 2019 року.

Зголошення та електронний примірник книжки надсилати на адресу sheveliov.award@gmail.com. Паперовий примірник – на адресу 04071, Київ, вул. Межигірська, 21 з позначкою “Премія імені Юрія Шевельова 2019”.

Вручення премії відбудеться 17 грудня 2019 року. Нагадаємо, що Премія імені Юрія Шевельова буда заснована 2013 року. Вона присуджується раз на рік українському авторові за художню та наукову есеїстику. Нагорода носить імʼя Юрія Шевельова, який започаткував модерну українську есеїстику, та відзначає внесок у невідʼємні для цього жанру цінності: незалежність думки та витонченість стилю. Засновники Премії: Український ПЕН, Києво-Могилянська Бізнес-Школа, видавництво “Дух і Літера”, Центр юдаїки та Український науковий інститут Гарвардського університету.

Джерело: "Буквоїд"

Соціальні мережі
bottom of page