top of page

«365 казок на ніч»: стартувала всеукраїнська кампанія для заохочення батьків читати дітям


В Україні започатковано акцію «365 казок на ніч», головна мета якої – заохочувати батьків читати дітям уголос, виховувати любов до літератури, проводити час разом та слухати аудіоказки.


Першою частиною проєкту стали 20 новорічних та різдвяних аудіоказок за творами вітчизняних авторів, відібраних за участі дитячого психолога та організаторів кампанії.


Аудіоказки зазвучали голосами відомих українців. Так, казку «Помічники Cвятого Миколая» Віталії Савченко начитала Ната Жижченко, фронтвумен гурту «ONUKA», а «Дарунок для Миколая» тієї ж авторки – телеведуча Василіса Фролова.

До акції також приєдналися телеведучий Олександр Педан, фронтмен гурту O.Torvald та продюсер каналу MEGOGO Live Женя Галич, телеведуча Ольга Фреймут, акторка та телеведуча Тала Калатай, фронтмен рок-гурту «СКАЙ» Олег Собчук, акторка «Мамахохотала» Аня Гресь, засновниця «Kyiv Bookworms Club» Тетяна Лукінюк, тернопільський дует «TVORCHI» Андрій Гуцуляк та Джеффрі Кенні, телеведуча та головна редакторка «BESTIN.UA» Поліна Неня, актор Геннадій Попенко, автор проєкту «Dreamkyiv» Арсеній Фінберг, засновниця «Promum» Ксенія Букшина, учасник гурту «Агонь» Костя Боровський, учасник гурту «LATEXFAUNA» Дмитро Зезюлін, львівський репер Паліндром, фротмен гурту «Blooms Corda» Данило Галико та вокалістка групи «Тонка» Олена Карась.


Серед озвучених творів – казки українських письменників Галини Вдовиченко, Івана Андрусяка, Оксани Лущевської, Всеволода Нестайка, Івана Малковича, Богдани та Дзвінки Матіяш, Олеся Ільченка, Віталії Савченко та Марії Солтис-Смирнової.


Аудіотвори вже доступні абсолютно безкоштовно до прослуховування на YouTube-сторінці Українського інституту книги та у розділі MEGOGO Audio додатку MEGOGO для смартфонів на базі iOS та Android, а також для автомобілів із аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto. Крім того, казки мають функцію попереднього завантаження, що дозволяє прослуховувати контент навіть за відсутності інтернет-підключення. Наразі вже доступно 12 казок, кількість буде поповнюватися.


Comments


Соціальні мережі
bottom of page